Saturday, January 6, 2024

Kanal D ekranlarının ilgiyle izlenen programı Neler Oluyor Hayatta’nın başarılı sunucusu Nur Tuğba Namlı canlı yayında gözyaşları içerisinde kaldı. Çocukken yaşadığı travmayı anlatan Algül, “susmayın, sessiz kalmayın” çağrısında bulundu. Peki, Nur Tuğba Namlı kimdir, başarılı sunucu kaç yaşında?

 

Kanal D ekranlarının sevilen programı Neler Oluyor Hayatta’nın sunuculuğunu üstlenen Nur Tuğba Namlı canlı yayında gözyaşları içerisinde kaldı.

“Bir şey söylemek istiyorum” diyen Namlı’nın sözleri boğazında düğümlendi. Ardından çocukken yaşadığı travmaya değinerek “Ben susmadım” dedi. Ünlü sunucu, “Benim yaşadığım bu yaşanan olaylarla kıyaslanmayacak bir durumdu” diyerek, kurstaki öğretmeni tarafından tacize maruz kaldığını anlattı.

Nur Tuğba Namlı kimdir Neler Oluyor Hayatta sunucusu Namlı, gözyaşları içerisinde anlattı

NUR TUĞBA NAMLI KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

1983 Mersin doğumlu olan Nur Tuğba Namlı evli ve iki çocuk annesidir. Balıkesir Üniversitesi mezunudur. Var Mısın Yok Musun yarışmasında keşfedildikten sonra Gülgûn Feyman’dan sunuculuk dersleri aldı.

SKY Türk kanalında gece haberlerini sunduktan sonra NTV’ye transfer oldu.

Kasım 2014’te, NTV’deki görevinden ayrılarak TV8’e geçen Namlı burada Survivor Panorama’nın sunuculuğunu üstlendi.

Son olarak Kanal D’nin ilgiyle takip edilen programı Neler Oluyor Hayatta’da Hakan Ural ile birlikte günün öne çıkan olaylarını ekrana taşıdı.

0 Comments

Leave a Comment